Warszawa, 

Jesteśmy Calm

oto nasza historia...

Centrum Psychoterapii Calm - profesjonalna pomoc w zakresie zdrowia psychicznego.

Centrum Psychoterapii CALM to efekt wieloletniej pasji i pracy dr Anny Grabińskiej, doświadczonej psychoterapeutki, której misją jest pomoc osobom borykającym się z problemami zdrowia psychicznego:

Zawsze wiedziałam, że chcę pomagać ludziom. Już jako młoda dziewczyna byłam zafascynowana złożonością ludzkiego umysłu. Szybko zrozumiałam, że terapia ma wyjątkowe znaczenie w procesie zmiany. Całe swoje zawodowe życie poświęciłam zagadnieniom psychoterapii.

W trakcie swojej kariery pracowałam z różnymi grupami pacjentów, zdobywając cenne doświadczenie i umiejętności. Zrozumiałam, że aby skutecznie pomagać, terapia musi być dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Właśnie z tą myślą w 2023 roku powstało Centrum Psychoterapii Calm.

Centrum oferuje pomoc zarówno w zakresie psychoterapii indywidualnej, jak i terapii par, terapii grupowej, terapii dzieci i młodzieży czy psychoedukacji dla rodziców. Wsparcie znajdą tu także firmy i korporacje.

Poznajmy się bliżej

DR ANNA  GRABIŃSKA – DOŚWIADCZONA PSYCHOTERAPEUTKA I ZAŁOŻYCIELKA CENTRUM PSYCHOTERAPII CALM. POMAGA OSOBOM ZMAGAJĄCYM SIĘ Z EMOCJONALNYMI I ŻYCIOWYMI WYZWANIAMI:

Moim celem jest nie tylko złagodzenie cierpienia, ale przede wszystkim wspólne wypracowanie nowych narzędzi, pozwalających przejść trudne chwile. W Centrum Calm ja i mój zespół tworzymy bezpieczną przestrzeń do rozmów, refleksji i nauki, gdzie klienci mogą poczuć się zrozumiani i wspierani na drodze do zmiany.

Odtwórz wideo

Naszą misją jest Twoje lepsze samopoczucie i poprawa komfortu życia naszych pacjentów.

Jestem dumna, że CALM to miejsce, które łączy profesjonalizm i ciepło, tworząc przestrzeń, w której pacjenci mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie. Holistyczne podejście do zdrowia, indywidualne plany terapeutyczne oraz ciągłe wsparcie na każdym etapie procesu to filary działania CALM. Nieustannie pracujemy nad tym, aby Centrum było miejscem, w którym każda osoba szukająca pomocy otrzymała wsparcie i opiekę na najwyższym poziomie. CALM to miejsce, gdzie każdy pacjent jest traktowany z szacunkiem i empatią.

Jesteś gotów na zmianę?

Każdy dzień trwania w bólu, lęku lub strachu oddala Cię od szczęśliwego życia. Człowiek nie żyje po to, by cierpieć. Czasami wystarczy krótka rozmowa… 

Współpraca z Calm?

Zacznijmy już teraz

Zarezerwuj rozmowę wstępną

Calm to nowoczesny gabinet psychoterapii.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

+48 574 595 425

copyright-1-1.png

Copyright 2023 ® IQ Marketing

Scroll to Top