Warszawa, 

Jak rozpoznać

trudności w bliskich relacjach?

Problemy w relacjach

Problemy interpersonalne mogą dotyczyć wielu aspektów życia, takich jak małżeństwo, rodzina, przyjaźnie czy relacje zawodowe. Trudności mogą wynikać z różnych źródeł i utrudniać budowanie zdrowych relacji. Terapia ma na celu zrozumienie charakteru trudności oraz odzyskanie sprawczości.

Jakie są najczęstsze objawy?

01

Brak Komunikacji

Trudności w wyrażaniu myśli, uczuć i potrzeb mogą prowadzić do nieporozumień i konfliktów. Efektywna komunikacja jest kluczem do zrozumienia i spełnienia wzajemnych oczekiwań.

02

Konflikty i Kłótnie

Nierozwiązane konflikty doprowadzają do częstych kłótni i napięć w relacji. Nauka radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych poprzez negocjacje pozwala na budowanie porozumienia opartego na partnerstwie.

03

Brak Zaufania

Zaufanie jest fundamentem każdej zdrowej relacji. Przebyte konflikty, doświadczanie nadmiernej zazdrości czy zdrada w związku skutkują cierpieniem obu stron i wymagają czasu i pracy terapeutycznej.

04

Problemy z Granicami

Nieumiejętność stawiania lub respektowania granic może prowadzić do naruszania prywatności, do nadmiernej kontroli i manipulacji. Nauka stawiania własnych granic i respektowania granic innych jest kluczem do uzdrowienia relacji.

05

Emocjonalna Nieobecność

Odczucie odłączenia, pozostawania „obok”, braku wsparcia czy zrozumienia ze strony partnera, przyjaciela lub członka rodziny może prowadzić do obniżenia nastroju, poczucia samotności, poczucia gorszości i izolacji.

Jesteś gotów na zmianę?

Każdy dzień trwania w bólu, lęku lub strachu oddala Cię od szczęśliwego życia. Człowiek nie żyje po to, by cierpieć. Czasami wystarczy krótka rozmowa… 

Współpraca z Calm?

Zauważyłeś któryś z objawów u siebie?

Jeżeli dostrzegasz u siebie powyższe objawy warto skonsultować się ze specjalistą. Pamiętaj, że samo-diagnoza może być niebezpieczna i zawodna. Tylko wykwalifikowany specjalista może zaproponować odpowiednie wsparcie. 

Zacznijmy już teraz

Zarezerwuj rozmowę wstępną

Calm to nowoczesny gabinet psychoterapii.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami

+48 574 595 425

copyright-1-1.png

Copyright 2023 ® IQ Marketing

Scroll to Top